Čistá voda v bazénu, to je nezbytnost. Bez čisté vody v bazénu byste z koupání neměli žádný požitek, a právě kvůli jistotě vody, která bude čistá, bude mít jiskru a bude naprosto zdravotně nezávadná, si lidé pořizují vlastní bazény. Pokud patříte mezi majitele bazénů, pak jistě řešíte, jaký chemický přípravek zvolit, aby voda ve vaší nádrži byla dokonalá, jako z reklamy.

ananas

Na výběr máte opravdu dlouhou řadu přípravků, které se liší především obsahem hlavní složky účinné látky. K dispozici je vám jak chlorová, tak bromová i kyslíková chemie, jisté tedy je, že máte z čeho vybírat. Ovšem právě to může být pro mnohé lidi potíž, protože čím více mají na výběr, tím je to pro ně složitější.

Předtím, než si vyberete, je dobré, abyste si ujasnili, co konkrétně od bazénové chemie očekáváte. Jisté je samozřejmě to, že vám jde o perfektně čistou vodu, ale co dál? Nemáte například potíže s chlórem, jeho účinky a typickým zápachem? Hledáte přípravek s příznivou cenou? Anebo naopak pátráte po takovém přípravku, který se postará o všechno potřebné, a vy tak už nebudete muset nic řešit?
Všichni, kteří hledají takový přípravek bazénové chemie, který bude zaručeně účinný, a přitom bude ještě ke všemu levný, mohou směle sáhnout po tekutém chlornanu sodném. Ten vás při údržbě bazénové vody rozhodně nezklame, vždyť pro jeho trvalé a spolehlivé účinky, a především kvůli dobré stabilitě ve vodě, jej volí i pracovníci ve vodárenství a úpravě pitných vod a stejně tak i pracovníci údržby veřejných koupališť. Můžete se na něj plně spolehnout i vy.

svaly

Problémem se může stát jen jeho náročnější dávkování – vždy byste měli mít na paměti, že pracujete s chemickou látkou, která může při nevhodném zacházení ohrozit vaše zdraví. Pro použití tekutého chlóru jsou proto ideální automatické dávkovače, které tento problém snadno vyřeší za vás.

Chlornan sodný je spolehlivý ochránce kvality vod
1 (20%)1