Není mazivo jako mazivo. Každé oleje mají své různá specifika a různé složení a hodí se na něco jiného. Nabízíme vám skvělý Castrol EDGE FST, který je opravdu skvělý a používá se pro mazání motoru. Je to syntetický motorový olej, který je sociálně vyroben tak, aby hlavně splňoval všechny testy náročnosti, které jsou vhodné do motorových olejů. Dokonce tento olej http://www.danoil.cz/CASTROL-EDGE-FST-5W-30-1L-d15.htm poskytuje ochranu všem současným emisním systémům, funguje celou dobu bez prodloužení intervalů.

výměna olejee

Prošel několika testy, které jsou vyhlášené. Snižuje kontakt všech kovových součástek, a to až do konce o 40 % vzhledem k přednímu produktu, který je k němu konkurenční. Má několik následujících výhod. Hlavně zvyšuje efektivnost celého motoru, také pomůže k celkové lepší práci a lepšímu výkonu. Je vhodný pro všechny automobily, které mají prodloužené servisní intervaly. Také pomáhá zvýšit dlouhodobý, ale i krátkodobé výkon celého motoru a zajišťuje tu nejlepší a ochranu, a to hlavně za veškerých provozních podmínek, také rychlosti a hlavně teploty. Kdybyste chtěli na cokoliv zeptat ohledně cen a také dostupnosti, určitě nás kontaktujte. Máme zde nejrůznější maziva a oleje.

motor

Nízká cena

My nabízíme jen ty nejlepší oleje, předních světových značek, které jsou testovány a jsou na tom opravdu dobře. Zároveň zachováváme i velmi příjemné ceny, které budou pro uživatele velmi výhodné. Nabízíme vám i třeba velké množstevní slevy, které můžete využít. U nás si můžete objednat ve velkém, abyste nemuseli kupovat po litru a podobně, tak si můžete rovnou objednat i barel či nějaké větší balení, které pro vás bude finančně výhodnější.Snažíme se vám dodat všechny informace, které budou podstatné a klíčové. V případě, že byste měli o nějaký konkrétní olej či mazivo zájem, tak kontaktujte naši společnost a my vám pošleme další doplňující informace, které budete potřebovat vědět a podobně.

Ohodnoťte příspěvek