Léto se blíží tak trochu už mílovými kroky a tak se není čemu divit, že se i vy snažíte si nějaké to kilo odepsat. Někdy se může zdát, že je to naprosto nadlidský úkol, ale opak je pravdou a v tomto momentě už jste právě na půl cestě k úspěchu a zbývá jediné – vytrvat. Sami sebe vidíme tak trochu přes kritičtější brýle a tak se nám zdá, že výsledky nejsou vůbec vidět. Proto je velmi dobré se na počátku snažení nafotit ze všech úhlů, abyste pak měli s čím srovnávat svou již lehce vysportovanou postavu. Samozřejmě je také nutno dodat, že hubnutí není jen o cvičení a pohybu, ačkoliv je jeho nedílnou součástí, je to i o tom, že člověk musí dodržovat správný jídelníček a především pitný režim. Říká se, že vyrýsované břicho je jen čtyřicet procent díky cvičení a šedesát díky zdravé stravě a správné životosprávě.

dresy

Kromě toho pohybu a zdravé stravy se určitě najde i plno dalších věcí, které můžete ve svém životě změnit a napomoci tak zase o nějaký ten kus vašemu hubnutí. Jednou z nich může být například změna dopravního prostředku. Pokud jste ten typ člověka, který se radši všude vozí svým čtyřkolovým miláčkem, pak nastal správný čas pro změnu za kolo. Když už je řeč o té cyklistice, tak je hned po běháním jedním z nejvíce účinnějších sportů pro shazování tělesné hmotnosti. Samozřejmě pro jeho vykonávání musí mít člověk už nějaké to vybavení a to především jízdní kolo, které bude splňovat vaše potřeby. Nemusí to být hned nějaký závodní model samozřejmě…

závod

Co se oblečení týče, tak si určitě pořiďte nějaké kompresní vybavení, které vám dodá svobodu v pohybu. Skvělými pomocníky jsou cyklistické kalhoty craft a plno dalších. Pamatujte, že když se chce, tak se podaří opravdu veliké věci a to tedy i vybudování vaší vysněné postavy do letních radovánek, abyste se na veřejném koupališti nemuseli stydět a neschovávali svoje těla pod tričkem.

Přestaňte hubnout, zhubněte
3 (60%)1