Každá větší společnost, která potřebuje uvést na trh svoje produkty nebo předvést některé novinky se potřebuje dostat na místa, kde se samozřejmě shromáždí co nejvíce lidí. K tomu dokonale slouží větší výstavy, veletrhy nebo různé předváděcí akce. Aby byla prezentace efektivní a smysluplná, je třeba mít tu správnou reklamu, která upoutá. Rozhodně se na tyto akce hodí různé prezentační stánky, které mohou podle potřeby dosahovat různých rozměrů, ale i barev. Úplně nejzajímavější jsou ty, které mají vytištěnou reklamu na všech stranách. Nejen, že procházející zákazníci mají ihned jasno, co je bude na ně při vstupu do stánku čekat, ale zároveň se zde vždy setkají s poradenstvím. Jsou to místa, kde se uzavírají obchody, a vzniká spolupráce.

párty

Stany nemusí sloužit jen k prezentaci výrobků

V podstatě každá akce má nějaký smysl a je složená z nějakých bloků, které lze efektivně oddělit například párty stany. Opět si můžeme zvolit jejich vyhotovení, rozměry, barvu a další možné doplňky nebo komponenty. Některé jsou rovnou součástí dodávky, ale i poněkud specifické požadavky se dají vytvořit na míru, tudíž podle představ vlastníka. Stany jsou pak vhodné kamkoliv ke vstupu, k podání informací, ke ztrátám a nálezům a podobným stanovištím. Mnohdy velký stan může snadno posloužit jako zdravotní zázemí, kam se mohou obrátit všichni, kterým se udělalo nevolno nebo snad i úraz.

párty stan

Bez občerstvení a hudby je to nuda

V podstatě jsme zvyklí, že na každé akci musí být stánky s občerstvením a pitím. Poté si chceme v klidu posedět, odpočinout, vychutnat si klobásku nebo jinou pochutinu. Ideální jsou pro tyto situace stany, které mají dostatek prostoru na sezení nebo uspořádání pivních setů. Poté žádné počasí nezaskočí nikoho nepřipraveného. Stejně tak jsou vhodné takové přístřešky na hudební nebo malé divadelní představení. Stavba netrvá dlouho a skvěle provedená hliníková konstrukce zajistí stabilitu. Před prudkým sluncem, deštěm nebo mlhou ochrání nepromokavá textilie. Ještě nikdy nebylo snadnější skloubit reklamu s prezentací.

Ohodnoťte příspěvek