Znáte půjčku, se kterou můžete naprosto všechno? Americká hypotéka je tu pro vás!

Americká hypotéka je bezúčelovým úvěrem. A takové zařazení je naprosto revoluční, neboť vám umožňuje svobodně si vybrat, na co získané peníze využijete. A pozor, to ještě není všechno! Nejenže si můžete sami zvolit, co s hotovostí podniknete, ale ani to nemusíte nikomu říkat. Jste stydliví a neradi se někomu svěřujete se svými záměry? Kladete velký důraz na soukromí? Máte pocit, že vaše záměry jsou tak trochu ostudné, a že by se třeba někomu nemusely líbit? Nic z toho už vás trápit nemusí, neboť s americkou hypotékou máte volné ruce – a především máte naprosto volnou cestu v tom, jak se získanými penězi naložíte.

libra

Druhá věc ovšem je, jak to udělat, abyste americkou hypotéku získali právě vy. Banky své přísné podmínky neomezují pouze na běžné typy úvěrů, ale platí v celé šíři jejich portfolia, takže jsou závazné i pro americké hypotéky. Nicméně díky velké oblibě amerických hypoték je už ani zdaleka nenabízejí pouze banky.
Na finančním trhu se nabízejí i nebankovní americké hypotéky, a právě to jsou úvěry vyladěné do posledního detailu, neboť nejenže je můžete použít k libovolnému účelu, ale můžete je také snadno získat.

dolary

Platí zde stejná pravidla, jaká jsou typická pro všechny nebankovní spotřebitelské i podnikatelské úvěry. Když se za svou půjčku zaručíte nemovitostí v odpovídající hodnotě, a k tomu budete mít dostatečný příjem pro splácení, pak vám v cestě nestojí žádná překážka.

Velkou výhodou nebankovní americké hypotéky je i fakt, že ji můžete použít třeba i na splacení starých finančních závazků. Pokud vás tedy ze snů budí obavy z exekutora a z toho, že vám vaše dluhy přerůstají přes hlavu, tak se jich pomocí americké hypotéky můžete jednou pro vždy zbavit, respektive je sjednotit do jedné jediné rozumné půjčky s výhodnými podmínkami a přijatelnými splátkami.

Ohodnoťte příspěvek