Možná si dopředu nepřestavíte, jak je to osvěžující pocit, ale proto jsme zde, abychom vám připomněli jaké to je, když si můžete svobodně a volně zaskákat. Vaše tělo se uvolní, z mysli odplují všechny nežádoucí, špatné a negativní myšlenky. Budete se jenom bavit, radovat a vyplavovat ze svého těla adrenalin, zlepšovat si kondici a navíc vaše tělo budou zaplavovat endorfiny, neboli dobré a příjemné látky, které v těle navozují pocit pohody a spokojenosti.
Skákání je mimořádná činnost, při které se zbavíte veškerého stresu a napětí. Posílíte svaly a uvolníte mysl https://jumppark.cz/.
Tato činnost je vhodná nejenom pro děti, ale také pro dospělé. Pro každého, kdo si chce trochu zařádit a zaskákat si na trampolínách.

silueta

Skákejte sami nebo přizvěte i přátele

Tento typ sportu se hodí jako pracovní meetingy, teambuldingy, jedinečná a originální zábava na dětskou oslavu, ale také pro oslavu dospělých. Přijít můžete jen tak samotní nebo s přáteli a zaskákat si na prostoru více jak 400 metrů čtverečních trampolín.

  • Příjemné je i parkování, najdete jej přímo v areálu parku. Nemusíte chodit nikam daleko.
  • K dispozici vám budou samozřejmě šatny a sprchy, protože se jistě po takovém výkonu budete chtít opláchnout a smýt ze sebe všechen pot, který vyplavil negativní prvky vašeho těla.
  • Chcete raději na chvíli do klidu? K tomuto účelu je zde připravená oddychová zóna s občerstvením. Udělejte si malou přestávku a přijďte si dát něco dobrého k jídlu nebo pití.
  • Nevíte, kdy je u nás volno? Podívejte se do našeho systému online rezervací. Tam uvidíte obsazené termíny i volná místa.

chlapec

Pro všechny věkové kategorie

  1. Trampolíny jsou vhodné pro děti i dospělé. Budete překvapení, jak se dokážete po pár vyskočení uvolnit a odreagovat. Vaše tělo tímto způsobem dokonce načerpá novou sílu, i když po první akci možná budete trochu unavení, záleží na tom, jak moc máte vytrénované svaly. K nám mohou přijít jak začátečníci, kteří se chtějí jenom pobavit, tak také profesionálové, kteří potřebují pořádně protáhnout svaly k dalšímu tréninku.
  2. Tímto způsobem se parádně dostanete do formy. Protáhnete všechny svaly, nebo dokonce můžete shodit pár kilogramů.
  3. Trampolíny jsou všude, kam se podíváte. Jedná se o takový celek. Sahají od stěny až ke stěně a jsou propojené. Můžete tedy skákat podle libosti.
  4. Největší trampolínový park ve střední Evropě.

Ohodnoťte příspěvek