Vynález, který bychom v dnešní době jen těžko něčím jiným, tak praktickým, nahrazovali. Sáčky na zip mají rozhodně své místo v našem světě a velkou popularitu. Do celé kategorie se řadí buďto základní typy, dále také s dírkou, ta bývá většinou nahoře uprostřed nebo typy s posuvnými jezdci, díky kterým můžete otevírat a zase zavírat pytlík.

sáček na zip

  • Snadno a rychle
  • Pytlík je vyroben z odolného plastu. Neproteče, nepohlcuje pachy ani vlhkost či jiné nežádoucí složky. Skvěle a snadno se s ním manipuluje, takže to zvládne každé malé dítě.

Velikosti, typy a druhy

Existuje hned celá řada různých velikostí. Od těch nejmenších 40 na 60 mm, až po ty největší například o velikosti 300 x 400 mm. Širší nebo užší, záleží na vaší představě a konkrétní potřebě. Pytlíky se vám přizpůsobí. Do nich můžete vkládat maličkosti, různé pomůcky, papírové výtvory, bylinky, sypké materiály, šroubky, nálepky, nitě, textil, drobnosti, hračky, ale použití se najdete také v domácnosti, sklepě nebo dílně. Pytlíky se hodí na všechno! Navíc jsou uzavíratelné, takže se nemusíte obávat, že by vám do nich vlezl nějaký brouček, nebo že obsah navlhne či zmokne. Můžete se na ně spolehnout v každém případě. Jsou dostatečně pevné a mají nespočet různých druhů využití.

zipový sáček

  1. Velikosti – existuje 13 různých velikostí.
  2. Kvalita – všechny typy jsou vysoce kvalitní, odolné a pevné.
  3. Vlastnosti – dají se neustále otevírat a uzavírat. Vhodné pro opakované použití. Můžete je používat stále dokola a dokola. Otevírání a zase zavírání, otevírání a zase zavírání. V tom spočívá jejich kouzlo.
  4. Vzduchotěsnost – jedna z velkých výhod. Nejenom, že se jedná o druh plastu, ze kterého jsou vyrobené, takže nenasáknou okolní prostředí, vlhkost ani žádné jiné jevy, ale jsou také vzduchotěsné, takže po uzavření se do obsahu sáčku opravdu nic nedostane. Pytlík bude vzduchotěsně uzavřen.
  5. Vhodné na jakékoliv použití – sypké materiály, bylinky, koření, veškeré potřeby v domácnosti na uschování nebo uzavření, ale také vhodné do pracovny, kanceláře, výroby, dílny nebo na zahrádku, když potřebujete uschovat semínka.

Sáčky na zip
5 (100%)1