Nejlepší únikové hry, které jste ještě nehráli, jsou právě ty naše, kde se zabavíte, poznáte adrenalin, nové zkušenosti a nové pohledy na hry. Nemusíte jenom sedět a ovládat figurku ve hře, ale vy sami se klidně můžete stát jednoznačně tím nejlepším hráčem a můžete výt sami sobě vlastní figurkou. Neseďte doma a nehrajte pořád pouze jenom hry, které jsou virtuální, a řekněte pár kamarádům a přijeďte si zahrát na živo.

zámek

Domluvíme si dopředu společně termín, počet účastníků a podobně. Je dobré vědět, že bez rezervace termínu to prostě nejde, takže se rozhodněte a uvidíte, jak tohle bude podstatné. Je to krásný dárek pro oslavence nebo také je to dobré pro nějaké teambuilding párty s vašimi kolegy z práce a tak podobně, bez toho nic neuděláte. Tohle dobrodružství, které zde zažijete, bude opravdu stát za to, to jinak nejde. Naše nejlepší úniková hra Hradec Králové. Děti mladší patnácti let smí pouze v doprovodu dospělé osoby, ale spíše je to pro starší, protože je to složité na pochopení.

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz je ideálním řešením vašeho problému s dárkem. Co uděláte, když má někdo narozeniny a nevíte, co mu koupit? Tenhle dárkový poukaz rozhodně nikoho nezklame. Můžete si zahrát hru dvojitý agent, Samara, která je inspirovaná hororovým filmem kruh. Po městě se šíří zase videa, jako tomu bylo ve filmu a je nutné Samaru zastavit opravdu přímo na místě, kde to všechno začalo, to bude váš úkol. Všechno je na vaší skupině přátel, kteří se musí spojit a musí tohle všechno zvládnout.

klíč

Je důležité, abyste před návštěvou shlédli film kruh z roku 2002, bez toho to nemá smysl a ani k nám nechoďte. Pokud nechcete využít tenhle nápad, tak můžete zkusit hru s názvem dvojitý agent. Máte na splnění svého úkolu devadesát minut, takže to je dostatečně dlouhá doba na to, abyste to všechno zvládli.

Ohodnoťte příspěvek