Máte problémy s tím, ževe vaší firmě nejsou v pořádkuplatby, zaúčtovánía všechno je ve zmatku? Chtěli byste,abysteplatili správně a měli vše na míru zaúčtované? Všechno, co se týče platebníhostyku,sběratelského platebního styku, účtování bankovních výpisů a podobně,to všechno dokáže naše skvělátechnologie, která nabízí kompletní informační systémy pro vaši firmu.

zaměstnanec

Co se týče dodavatelského platebního styku, tak vaše platby díky tomu, že se přednastaví pro více bank, platebníchnávrhu a typu plateb, tak to bude všechno přehledněseřazenéa vše bude sedět tak, jak má a můžete si klidně nastavit všechny formuláře pro platby, další šekya podobně a všechny tyto možnosti můžete využít klidně i pro přenos do telebankingu.Mámepro vás i položku navíc, to je automatické zaúčtování, které se páruje s otevřenými položkami.

Náš skvělý platební systém http://www.kit.cz/produkty/reseni-pro-firmy/bmd-account-firmy/3-platebni-styk ocení jistě všichni, kdo podnikají a chtěli by, aby to všechno dobře sedělo, bylo správně rozřazené a nebyly s tím žádné další zbytečné problémy, protože tohle my chápeme. Snažíme se vám usnadnit vaše podnikání a tyhle programy to všechno výrazně usnadní, to se nebojte ničeho.

peníze

Inkaso snadno

Tenhle modul vám umožní i to, abyste i více bankovních účtů mohli nastavit inkaso. Všechno se správné spáruje a zařadí se to tam, kde je to potřeba, abyste vy měli přehled a věděli, co je od koho a podobně. Telebanking také není díky tomu problém. Také výdaje při platbě kartou se skvěle zaúčtují a vy to máte bez práce, máte to přehledně seřazené a všechno je v klidu. Je to zkrátka velmi chytrý program, který vám všem pomůže a bude pro vás nápomocný a díky němu poznáte, jak může být tohle operování přes účet, zaúčtování a tak dále, jednoduchá záležitost, protože když je v tom systém, tak je to vždy jednodušší.

Ohodnoťte příspěvek