Nejenom firmy, ale často také různé spolky, organizace, nebo školáci touží po tričku se stejným logem nebo výšivkou. Nejčastěji však volí tuto možnost firmy, které si objednávají oblečení podle potřeby pro své zaměstnance. Výhodou je popis, který vám můžeme na jakékoliv oblečení dodat, natisknout, našít a zvýraznit tím vaši firmu. 

tričko

  • Co udělá nejlepší reklamu? Přeci to, co jde vidět na první pohled!

Chcete, aby vaši zaměstnanci chodili v oblečení s logem vaší firmy, nápisem nebo názvem? Ideální k tomu je reklamní textil. Ten vyhoví jakýmkoliv potřebám a to nejenom jednotlivce, protože je k dispozici velké množství různých druhů, materiálů, velikostí i barev, ale také firemním požadavkům, protože každý na první pohled uvidí název či logo vaší firmy.

  • Přemýšlíte a vymýšlíte, jakou metodu propagace zvolit? Vyzkoušejte trička, legíny, polokošile, nebo také vesty, mikina či trička s dlouhým rukávem.  

Různé barvy, střihy i vzory

Mezi nejoblíbenější se stále řadí jednobarevné oblečení. Je dostatečně formální pro práci a hezky na něm vyniká výšivka, logo, popisek, název či nějaký vzor.
Trička, mikiny, čepice to vše najdete v širokém sortimentu. Velice oblíbené jsou právě trička s krátkým rukávem. Tento univerzální typ oblečení skýtá spoustu výhod, nehledě na to, že jej můžeme nosit jak v létě, tak i v zimě. Velice často se obléká pod mikinu a v létě jen tak na tělo. S logem vaší firmy bude vypadat každé tričko dokonale.

reklama

  • Kvalitní oblečení
  • Každý typ oblečení či dalšího druhu doplňku je vyrobený z kvalitního materiálu. Oblečení má za účel plnit samozřejmě svou hlavní roli, čili by mělo být příjemné na tělo a mělo by se takzvaně dobře nosit. Proto u nás najdete kvalitní produkty, ovšem stále za výjimečně nízké ceny. Vyberte si z široké škály různých druhů produktů. V sortimentu najdete nejenom trička s krátkým rukávem, ale také s dlouhým, mikiny, vesty, polokošile pro muže i ženy, fleece, dokonce i čepice, froté ručníky a osušky, legíny nebo tašky. Můžeme jej vybavit o potisk nebo výšivku dle přání zákazníka. Může jít o logo vaší firmy, název společnosti, organizace či jakýkoliv jiný text.

Ohodnoťte příspěvek