Zábavní centrum je objekt, ve kterém se mohou děti do sytosti vyřádit. Nejenom, že zde najdou mnoho různých atrakcí s rozličnými obtížnostmi, abychom se přizpůsobili všem kategoriím, jak menším tak i větším, ale poznají zde nové kamarády a dospělí si mohou trochu odpočinout u kafíčka, čaje nebo jiné pochutiny dle libosti.

dítě

  • Když se řekne Praha, naše hlavní město, jistě se vám vybaví milion možností. Jenomže když potřebujete výlet trochu specifikovat, vezmete v potaz, kam chcete jít a za jakým účelem, už se možnosti rapidně sníží, když k tomu přidáte naše malé ratolesti, tak vám ze všeho vzejde jenom pár objektů, kam bychom s nimi mohli jít, aby je to bavilo, dobře si to užily a zabavily se třeba na celý den. Duhový park všechny tyto vlastnosti splňuje!

Školní výlet

Tento typ akce je vhodné volit také jako školní výlet. Cestou si dáte svačinu a posilníte se, a jakmile přijedete na místo, tak už se můžete jenom bavit, skákat, dovádět, soutěžit, vyzkoušet si různé atrakce či sporty. Vhodné pro menší i větší kategorie. Jsme plně přizpůsobeni všem věkovým kategoriím. Zabaví se u nás malí předškoláci, ale také menší či větší školáci. K dispozici je také občerstvení.

Několik desítek zábavných atrakcí

Z čeho všeho si můžete vybírat? Poznáte několik desítek různých atrakcí. Děti nebudou vědět, kam mají jít jako první. Rozhodně se nudit nebudete a to ani dospělí.

štěstí

Adrenalin poznáte a zažijete na vlastní kůži na autodráze se šlapadly, výjimečná hra je také paintball s luky a šípy, kterou nikde jinde nezažijete, originální a jedinečná zábava v podobě jízdě na seqway. Velké horko můžete ze svého těla dostat pomocí vodních radovánek. Tam se zchladíte a příjemně osvěžíte. Připravená je relaxační zóna s vodními prvky. Samozřejmostí je připojení v celém areálu k Wi-Fi, ale to nebude zapotřebí, protože program bude tak nabitý, že naše malé ratolesti nebudou mít čas na mobily nebo tablety, budou mít jinou zábavu, plnou energie, zábavy, radosti a pohybu.

A to není všechno, čeká tam na vás spousta dalších atrakcí, jako jsou odrážedla, opičí dráhy, trampolíny, obří skládačky, skákací atrakce, hrady, překážkové dráhy a spousta dalšího! To všechno najdete v zábavním centru pro děti Praha.

Ohodnoťte příspěvek