Jestliže máte ten názor, že jedině taková redukční dieta, při které vám neustále žaludek zpívá hlady, je také účinná, pak jste zkoušeli velice špatné diety. Správný dietní program musí být založen spíše na tom, že náš organismus tak trochu obalamutíme a přinutíme ho, aby se začal sám zbavovat nežádoucích kilogramů.

zelenina

  • Jednoduše řečeno – budeme jíst a přitom hubnout.

Jestliže nevěřícně kroutíte hlavou, pak to pojďte vyzkoušet. V tomto případě se totiž jedná o vědeckou metodu, která je založena na nastavení ketózy v lidském organismu. Ačkoliv toto slovo zní trochu tajemně, jde o docela přirozený stav. Tělu se začne dodávat dostatečné množství proteinů (bílkovin) a sníží se příjem sacharidů a tuků. Už z toho je jistě zřejmé, že musejí jít kilogramy dolů.

Vše je promyšlené a propracované

My ale půjdeme ještě o kousek dál. Tím, že se ideálním způsobem nastaví příjem zmíněných proteinů, vytvoří se v těle takzvanáketóza.

  • A v ní se vytvářejí ketolátky, které plnohodnotně nahrazují sacharidy.
  • Ztráta energie tedy rozhodně nehrozí.

Tento způsob redukce váhy je zdraví velice prospěšný. Ketogenní, bílkovinová nebo také proteinová dieta vám totiž zajistí i odplavení toxických látek z vašeho organismu. Dalším přínosem je snížení cholesterolu v krvi.

hubnutí

  • Mnoho lidí má obavu z návratu ztracených kilogramů po skončení dietního programu.
  • Jejich obavy jsou oprávněné.
  • Známý jo-jo efekt doprovází většinu z nich.
  • V TOMTO PŘÍPADĚ NEHROZÍ.

Dietní program je tu rozdělen do tří fází. V první jde o nastavení zmíněné ketózy. Ve druhé se jedná o stabilizaci. Třetí nese označení „fixace“. Díky přesně stanovenému programu tělo začne redukovat hmotnost z uložených tuků, nikoliv ze svalů, jak tomu bývá u běžných redukčních diet, které jsou založeny na omezení přísunu potravy. Běžná strava se prostě změní na proteinovou.
 

Ohodnoťte příspěvek