Profesionální služby, rychlost, kvalita, příjemné vyřízení a spolehlivě odvedená práce. To vše poskytuje instalatér Praha.
Když se řekne instalatér, jistě se Vám vybaví základní služby, které zprostředkovává. Mezi nejčastější práce patří:

instalatér

  1. Havarijní servis– Havarijní servis poskytujeme po celý den i noc, čili 24 hodin denně. Nejčastěji jde o prasklou vodu, čistění ucpané kanalizace, prasklou tlakovou kanalizace nebo jiné akutní problémy.
  2. Příjezd techniků do 60 minut– abychom mohli poskytnout spolehlivé a především, v oblasti havárií, rychlé služby, zajišťujeme příjezd techniků do 60 minut od telefonátu nebo nahlášení této havarijní situace.
  3. Mezi další naše služby se řadí čištění kanalizace a ostatní činnosti– čištění kanalizace patří mezi další služby, které pro naše klienty zprostředkováváme. Kromě toho se u nás můžete setkat i s dalšími vodo instalačními prácemi. Rádi pomůžeme i v případě prací většího rozsahu jako jsou opravy a rekonstrukce bytů, bytových jader, rozvodů v domácnostech, montáže kotlů, bojlerů, výměna vodních stoupaček.
  4. Naše parta umí pracovat v týmu– velice často se stává, že spolupracujeme i s dalšími pracovními oddíly jako jsou zedníci, topenáři, plynaři, elektrikáři. Pro naše klienty zajistíme i ostatní druhy prací a jakýchkoliv dalších stavebních činností.

nářadí

Profesionální práce

Abychom naše služby mohli poskytovat odborně a profesionálně, musíme mít patřičné znalosti o dané problematice. Náš tým se skládá ze schopných odborníků, kteří jsou Vám kdykoliv k dispozici. Neustále jsou v pohotovosti, schopni a ochotni kdykoliv zasáhnout, když je potřeba. I proto je důležitý náš 24 hodinový servis, díky kterému k Vám můžeme přijet kdykoliv přes den nebo i v noci, protože havárie, ty si nevybírají vhodnou dobu, ba právě naopak. Často se stanou v době, kdy na ně máme nejmíň času, jsme na odjezdu nebo to vůbec nečekáme, takže nás to překvapí a zaskočí.

  1. Naše služby zahrnují kompletní servis v oblasti kanalizace, vody, topení, plynu.
  2. Zajistíme pro Vás jakékoliv drobné opravy, vážné a velké havárie, odborné rekonstrukce, pomůžeme v případě rozvodů, stavby bytových, rodinných nebo firemních objektů, ale také s kdejakou drobností.

Ohodnoťte příspěvek