Možná vás nikdy předtím nenapadlo, že byste si svůj sen o vlastním bydlení mohli splnit jednoduše tím, že byste si pořídili mobilní dům. Možná dokonce přemýšlíte nad tím, co konkrétně takové označení znamená, a zda je možné pod takovou střechou spokojeně žít. O tom se ujistíte nejlépe tak, že navštívíte centrum mobilních domů, kde si tyto stavby bez pevných základů důkladně prohlédnete ze všech stran. V každém případě zjistíte, že vás v případě volby mobilního domu nečeká žádný kočovný život na čtyřech kolech, protože tato stavba dostala pojmenování podle toho, že jí chybí pevné základy spojené se zemí, a ne podle toho, že by se neustále posouvala z místa na místo jako maringotka.

tvar domu

I když pravda je, že když se jednou rozhodnete stěhovat, tak stačí, když necháte mobilheim naložit na speciální vozidlo a můžete jej vzít s sebou, kam vás jen napadne. Ostatně, stejným způsobem se mobilní dům dostane na váš vlastní pozemek. Až do jeho konečné podoby jej výrobce sestaví ve svém vlastním areálu, a poté ho k vám doveze a usadí na místo.

Mobilní dům může být sezónní i celoroční

Navíc, mobilní dům nemusí sloužit pouze k celoročnímu bydlení, ale můžete jej směle využívat i jako rekreační objekt. Pokud vám chybí chata, rybářská chata anebo třeba zahradní domek, jedná se o skvělý způsob, jak si ho levně pořídit. Tím spíše, že když budete mít zájem pouze o sezónní bydlení v teplé části roku, přijde vás taková méně zateplená stavba ještě levněji.

klíč

Nicméně pokud vy sami nebudete toužit po strohém vybavení rekreační chaty, budou dispozice vašeho bydlení stejné, jaké je má běžný panelový byt. Je pravda, že se jedná o bydlení na malém prostoru, které odpovídá malým panelovým bytům, nicméně najdete v něm naprosto vše potřebné pro běžný pohodlný život, takže na místě budou veškeré spotřebiče i vybavení, o jaké máte zájem.

Ohodnoťte příspěvek